Od 1.12.2013 jsme registrovaní distributoři lihu pod registračním distribučním číslem: NDL003
akce
Akce
Budvar 12°0,5 l sklo
14,90 Kč
 
akce
Aktuálně
Česká vína
Vinný dům

 
akce
Krakonoš
Nabízíme sudové pivo
Krakonoš z Trutnova
za neuvěřitelně
nízké ceny!
 

O firmě Antonín Fiala

Firma Antonín Fiala se specializuje na prodej a rozvoz nápojů již od roku 1994. Dlouholeté zkušenosti nám umožňují zákazníkům poskytnout komplexní portfolio našich služeb s odrazem na kvalitu prodeje,kde dosahujeme velmi dobrých obchodních výsledků.
Filosofií naší firmy je především spokojený zákazník, ať už se jedná o podnikatele nebo řadového zákazníka. Abychom tohoto docílili snažíme se nabízet co nejširší sortiment nápojového zboží v různých cenových hladinách se zaměřením na komplexnost a flexibilitu našich služeb.

Nápojové centrum

Tuto prodejnu jsme pro vás otevřeli na jaře 2009. V přízemí budovy se nachází naše prodejní prostory, v 1.patře jsme vybudovali kancelářské prostory v luxusnějším stylu, které pronajímame dalším firmám. V Nápojovém centru preferujeme především prodej nápojového zboží za nízké ceny jak pro podnikatele, tak i pro drobný discontní prodej.
K našim prioritám patří prodej sudového a lahvového piva od dodavatelů jako je Plzeňský Prazdroj, a.s., Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s., Pivovar Chotěboř s.r.o., Bohemia Regent a.s., Brewery Trade,Pivovar Litovel a.s..
Nápojové centrum je přesně to pravé pro všechny pivní fajnšmekry, kteří si zde mohou vybrat z více než 100 druhů lahvových a 100 druhů sudových piv a dobrou zprávou je , že tento stav není zdaleka konečný. Najdete u nás destiláty od výrobců jako je Stock, Jan Becher, R.Jelínek, Starorežná Prostějov, Dynybyl, Fruko Schulz, Granette a dalších českých a zahraničních výrobců.
Velké druhové zastoupení máme v nealkoholických nápojích ve skle, pet lahvích i v kegu. K našemu nabízenému sortimentu zboží patří lahvové a stáčené víno především od moravských a českých vinařů a to opět v nízkých cenových relacích.
Nabízený sortiment neustále doplňujeme a rozšiřujeme dle přání zákazníků.

Nabízíme


Zapůjčujeme, provádíme servis a prodej párty píp a chladících nápojových zařízení.

Zabezpečujeme prodej, servis a rozvoz nápojového zboží na společenské akce, plesy, rauty, zábavy, narozeninové, sportovní akce.
K velkým výhodám nákupu v naší prodejně nesporně patří platba pouze zákazníkem spotřebovaného zboží.

Alkohol dárky

Další naší prodejnu naleznete na Havlíčkově náměstí 254 ve Žďáru nad Sázavou. Zde se zaměřujeme především na širokou nabídku destilátů a dárkového zboží, které nabízíme v obrovském množství. Součástí prodejny je vinotéka s nepřeberným výběrem našich i zahraničních vín. Zákazník si u nás vybere z pestrého sortimentu doutníků a cigaret.

Z našeho bohatého sortimentu zboží nabízíme


Víme, že velmi často nás všechny trápí výběr dárků pro naše blízké a následně i jejich zabalení. Proto nejenže Vás v naší prodejně obslouží příjemný personál, poradí s výběrem zboží, ale i dle dalšího přání jej dárkově zabalí, popř. si u nás můžete vybrat z široké škály obalového sortimentu.
Snahou naší firmy je, aby nabídka zboží a služeb prodejny Alkohol dárky byla v takovém zastoupení, že si zákazník vždy vybere a odchází zcela spokojen a obsloužen.

Přijďte se přesvědčit o naší široké nabídce nápojového zboží a kvalitě námi nabízených služeb.

V obou provozovnách akceptujeme platební karty typu:Visa, Master Card, Master Card elektronic, Diners Club.


Podnikatel je registrován MeU Žďár nad Sázavou ŽL č.j.:MU/OZ/650/2009/Se/2.


 
obrázek